Zamknij

Starszy referent

Miejsce pracy: Gen. Józefa Chłopickiego 1-7, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: 1)pozyskiwanie informacji potrzebnych do tworzenia i aktualizowania bazy danych o twórcach akt, 2)prowadzenie i aktualizowanie teczek nadzoru dla jednostek organizacyjnych objętych nadzorem archiwalnym oraz skanowanie rzeczowych wykazów akt kompletowanych w teczkach nadzoru dla potrzeb bieżącej pracy Sekcji, 3)prowadzenie i bieżąca aktualizacja Rejestru zezwoleń na zniszczenie dokumentacji niearchiwalnej zgodnie z obowiązującymi przepisami i wewnętrznym podziałem nadzorowanych jednostek organizacyjnych, 4)opiniowanie jednolitych rzeczowych wykazów akt, opracowanych przez jednostki organizacyjne objęte nadzorem archiwalnym, 5)analizowanie i uzgadnianie dokumentów związanych z brakowaniem dokumentacji niearchiwalnej oraz przygotowywanie zezwoleń na zniszczenie dokumentacji dla jednostek
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 060 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Uprawnienia:
    • doświadczenie w pracy w zespole
    • obsługa komputera - pakiet programów office
    • wysoka kultura osobista
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: [Umiejętność 2] : posiadanie obywatelstwa polskiego, korzystanie z pełni praw publicznych, nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo [Umiejętność 1] : umiejętność opracowywania i redagowania pism urzędowych [Inne] : - wymagane doświadczenie zawodowe: minimum 3 lata (przy wykształceniu średnim) – staż pracy ogółem udokumentowany świadectwami pracy - znajomość obowiązujących przepisów z zakresu; archiwizacji, ochrony informacji niejawnych, ochrony danych osobowych, Kodeksu postępowania administracyjnego
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Archiwum Wojskowe w Toruniu
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Gen. Józefa Chłopickiego 1-7, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomo
      Osoba do kontaktu: Małgorzata Snopkowska
      Numer telefonu: 261432907
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV należy wysłać na adres: [email protected]
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      Wykonywanie czynności związanych z zakładaniem, utrzymaniem i pielęgnacją zieleni. Drobne prace remontowe, dbanie o porządek na stanowisku i w miejscu pracy
      StPr/24/0744
      wynagrodzenie od od 4 242 PLN

      Wykonywanie czynności związanych z zakładaniem, utrzymaniem i pielęgnacją zieleni. Dbanie o porządek na stanowisku i w miejscu pracy.
      StPr/24/0743

      - dbanie o bezpieczeństwo ochrony informacji niejawnych w Centrum Szkolenia Wojsk Obrony Terytorialnej w Toruniu, w tym: przedstawianie pełnomocnikowi ds. OiN propozycji w zakresie zarządzania ryzykiem bezpieczeństwa informacji niejawnych, zapewnienie fizycznej ochrony informacji niejawnych w Centrum, opracowywanie projektów dokumentów regulujących ochronę informacji niejawnych, prowadzenie szkoleń podstawowych i uzupełniających w zakresie ochrony informacji niejawnych z pracownikami i żołnierzami, informowanie pełnomocnika ds. OiN o przypadkach stwierdzenia naruszeń bezpieczeństwa. Praca w Centrum Szkolenia Wojsk Obrony Terytorialnej w Toruniu- kompleksy CSWOT w mieście Toruniu/Grudziądzu
      StPr/24/0742
      wynagrodzenie od od 5 047 PLN

      - organizacja i prowadzenie zajęć z j. angielskiego ogólnego i zawodowego w przydzielonej grupie, koordynacja szkoleń grupy, przygotowywanie ocen słuchaczy, opracowywanie materiałów kursowych i egzaminacyjnych, tłumaczenia. Praca w Centrum Szkolenia Wojsk Obrony Terytorialnej - kompleksy CSWOT w mieście Toruń/Grudziądz
      StPr/24/0741
      wynagrodzenie od od 4 955 PLN

      projektowanie maszyn i urządzeń dla branży mięsnej, przygotowanie dokumentacji produkcyjnej, wykonywanie obliczeń wytrzymałościowych, optymalizacja i modernizacja istniejących rozwiązań konstrukcyjnych systemów projektowania CAD 2D i 3D
      StPr/24/0749
      wynagrodzenie od od 5 500 PLN

      prace spawalnicze przy produkcji maszyn, urządzeń i konstrukcji metalowych dla branży spożywczej
      StPr/24/0748
      wynagrodzenie od od 5 830 PLN

      - biegła znajomość rysunku technicznego - obsługa tokarek konwencjonalnych - obsługa frezarek uniwersalnych - praktyczna umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych - doświadczenie zawodowe
      StPr/24/0747
      wynagrodzenie od od 4 800 PLN

      • obsługa prasy krawędziowej • obsługa gilotyny • obsługa przyrządów pomiarowych • realizacja przyjętych harmonogramów produkcyjnych • dbanie o sprzęt, wysoką jakość oraz przestrzeganie zasad BHP • kontrola jakości wyprodukowanych elementów
      StPr/24/0746
      wynagrodzenie od od 5 055 PLN

      wykonywanie prac ślusarskich przy produkcji maszyn, urządzeń i konstrukcji metalowych dla branży spożywczej
      StPr/24/0750

      wykonywanie zabiegów fryzjerskich, analiza potrzeb klienta, koloryzacja włosów, przedłużanie i zagęszczanie, diagnoza włosów, strzyżenie (możliwość przyuczenia do pracy)
      StPr/24/0732
      wynagrodzenie od od 4 242 do 4 242 PLN